ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

kfenovje204
✔️Сайт, де абітурієнти створюють електронні кабінети, запрацював 2 липня. Там же розміщена детальна покрокова інструкція з подання заяв в електронній формі.
✔️Уважно прочитайте її, перегляньте всі параметри, а потім починайте реєстрацію. Під час реєстрації слід ввести особисті дані.

А саме:
1 серію та номер атестата і додатка до нього;
2 номер, PIN-код, рік отримання сертифіката ЗНО (у 2018 році дозволено під час вступу до навчальних закладів використовувати сертифікати ЗНО 201620172018 років);
3 середній бал атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала. Для зручності вступників на сайті цьогоріч буде розміщено калькулятор розрахунку середнього бала. .
4 Активуйте е-кабінет протягом доби
Після того як внесете всі дані і натиснете «Зареєструватись», система надішле запит до Єдиної державної електронної бази з питань освіти для перевірки правильності внесення даних. .
5 Обчисліть середній бал і завантажте фото в правильному форматі
❗️❗️❗️
Після активації е-кабінету вступникові потрібно:
1 вказати контактний телефон, за яким приймальна комісія зможе зв’язатися з абітурієнтом;
2 підтвердити середній бал атестата, який вносили під час реєстрації е-кабінету. Якщо виявили помилку — вносимо нове значення та підтверджуємо.
3 завантажити кольорову фотокартку.
Є чіткі вимоги до формату та розміру знімка: формат JPEG (JPG) або PNG, максимальний розмір файлу — 1 Мб. Розмір фотокартки – 3*4 см.
4 за потреби додати інформацію про сертифікати ЗНО, за якими не здійснювалася реєстрація кабінету.
5 завантажити додаток про повну середню освіту у форматі JPEG та розміром не більше 1 Мб.
6 завантажити додаткову інформацію;
7 зберегти внесені дані. .
❗️Встановіть пріоритетність заявам❗️
.
Заяви подаються з 12 по 26 липня. На бюджет можна подати не більше 7 заяв і максимум на 4 спеціальності (кількість заяв на контракт не обмежується).
Тож обирати конкурсні пропозиції та встановлювати пріоритетність заявам треба особливо уважно. Після подання першої заяви та її реєстрації у виші ви не зможете внести зміни.