Науково-практичний семінар

IMG_0623

Науково-практичний семінар на тему: «Туризм і гостинність в Україні: історія, проблеми та перспективи розвитку», який відбувся у ВП «Львівської  філії Київського національного університету культури і мистецтв» та ВП «Львівського факультету менеджменту і бізнесу» Київського університету культури 2 листопада 2017 року  засвідчив, що є можливим інтегрувати різні рівні та різні системи освіти і сприяти ще кращому позиціюванню кожного навчального закладу на ринку освітніх послуг.

У семінарі взяли участь представники навчальних закладів м. Львова та Львівської області, учні ліцеїв та вищих професійних училищ, а також представники коледжів. На семінарі були представлені різноманітні тематики доповідей учасників, які гідно представили свої навчальні заклади та  спільні наукові можливості.

Участь у семінарі «Туризм і гостинність в Україні: історія, проблеми та перспективи розвитку» взяли представники управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної молодіжної хостел-асоціації та комісії з питань туризму Громадської Ради при ЛОДА.

Метою семінару було обговорення питань, які стосуються діяльності підприємств, учасників ринку туристичних послуг, їх проблем, шляхів  вирішення, а також перспектив розвитку сфери туризму.

Учасники семінару «Туризм і гостинність в Україні: історія, проблеми та перспективи розвитку» прийшли до висновку, що розглянуті теми були надзвичайно актуальними для реалізації нового етапу розвитку економіки України, для  сучасних можливостей щодо покращення позитивного іміджу  нашої країни і популяризації  її туристичного потенціалу. Різноманітні тематики  досліджень, які прозвучали на семінарі, виступи студентів і викладачів, дозволили зробити висновок про те,  що  спільна інтеграція  зусиль  є потрібною справою для кожного із нас, і для суспільства загалом. Такі заходи підтверджують, що ми не стоїмо осторонь від подій, які відбуваються в суспільстві, що навчальні заклади несуть відповідальність не лише за навчання, а й за виховання молоді й повинні надати можливості кожному учневі чи студентові у розкритті його власних перспектив, його майбутніх перемог, його участі у суспільному житті. Це зумовлює необхідність продовжувати співпрацю між закладами освіти усіх рівнів передусім у питаннях методичних, наукових та виховних .