Спеціальні електромеханічні дисципліни

Викладачі

Дверій

Дверій Остап Романович

Голова циклової комісії

Викладач кваліфікаційної категорії “викладач першої категорії”. Співавтор понад 50 публікацій, серед яких є посібники та наукові статті, що індексуються у наукометричній базі Scopus.
Освіта: факультет електроніки Львівського національного університету ім. Івана Франка; спеціальність “прикладна фізика”. Працює у відділенні підготовки молодших спеціалістів ВП “ЛФ КНУКіМ” з 2011 року.

Викладає: Основи електроніки, Комп’ютерна електроніка, Електрорадіовимірювання.

_______________________________________________________________________________________

Кенс

Кенс Ігор-Роман Романович

Кандидат технічних наук, доцент, викладач кваліфікаційної категорії «викладач вищої категорії». Є автором 120 наукових та навчально-методичних праць, серед яких: 69 наукових статтей, 14 депонованих науково-дослідних робіт, 8 авторських свідоцтв на винаходи та патенти та 3 навчальних посібника. Освіта: Львівський політехнічний інститут, факультет: Енергетичний, спеціальність: електричні мережі та системи. Працює у ВП “ЛФ КНУКіМ” з 2016 року.

Викладає: Електротехніка, Теорія електричних і магнітних кіл, Цифрові електронні пристрої.

_______________________________________________________________________________________

Voitovych_Intern

Войтович Олександр Орестович

Кандидат мистецтвознавства, викладач другої категорії. Є автором близько 10 наукових та навчально-методичних праць, одного навчального посібника. Освіта: Львівський політехнічний інститут, факультет: Енергетичний, спеціальність: електричні станції. Рівненський інститут культури. Працює у ВП “ЛФ КНУКіМ” з 2004 року.

Викладає: Акустика та електроакустична апаратура, Звукотехнічна апаратура та обладнання студій, Технічна експлуатація відео- і аудіотехнічного обладнання, Відео- і аудіотехніка, Технологія, експлуатація новітньої відео-, аудіотехніки.

_______________________________________________________________________________________