Спеціальні комп’ютерні дисципліни

Викладачі

овсяк-1Овсяк Олександр Володимирович

Голова циклової комісії

Професор, доктор технічних наук, спеціаліст вищої категорії. У 1999 році завершив Українську академію друкарства та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю “Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва”. Працює в ВП “ЛФ КНУКіМ” з 2004 року.

Викладає: Комп’ютерна графіка, Технічне обслуговування електронно-обчислювальних машин, Обслуговування спеціалізованих систем та мереж, Мікропроцесорні системи, Системи безпеки.

_______________________________________________________________________________________

гіссовський-1Гіссовський Володимир Борисович

Викладач

Спеціаліст вищої категорії. Закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю “«Економічна кібернетика”. У відділенні працює з 2004 р. Учасник міжнародних програм “Erasmus Mundus” , 2012р.. Провідний виконавець науково-дослідного проекту УНТЦ, 2006 – 2010 р., технічний консультант міжнародної програми, реалізованої фірмами PADCO, FMI за сприянням фонду підтримки USA ID, 1996 – 2000 рр..

Викладає: Системне програмування, Архітектура електронно-обчислювальних машин, Програмне забезпечення

_______________________________________________________________________________________

вінчур-1Вінчур Христина Ігорівна

Викладач

Викладач категорії спеціаліст. Освіта: Диплом магістра: Національний університет “Львівська політехніка”, спеціальність “Менеджмент”, спеціалізація “Управління навчальним закладом”. Диплом спеціаліста: Національний університет “Львівська політехніка”, спеціальність: “Адміністративний менеджмент у сфері захисту інформації”. Працює в ВП “ЛФ КНУКіМ” з 2016 року.

Викладає: Основи Інформатики, Мікросхемотехніка (Комп’ютерна схемотехніка), Програмне забезпечення, Комп’ютерні мережі, Навчальна практика.

_______________________________________________________________________________________

Дьома-1Дьома Наталія Миколаївна

Викладач

Спеціаліст другої категорії. Закінчила Національний університет “Львівська політехніка” за спеціальністю “Комп’ютеризовані системи управління та автоматики”, 2013 р.. Працює в коледжі з 2015 року.

Викладає: Теорія і практика розробки сайтів та веб-сторінок, Програмне забезпечення, Обчислювальна техніка та програмування, Основи дизайну.