Традиційне сходження на г. Говерлу

sArea=111111111

Одним з найбільш мальовничих місць в Українських Карпатах є, безперечно, хребет Чорногора, з найвищою вершиною нашої країни Говерлою. Піднятися на Говерлу, вважається досить престижним для більшості громадян України. До того ж, для такої процедури зовсім не треба бути альпіністом.

Уже сьомий рік поспіль студенти і викладачі Львівської філії КНУКіМ сходять на найвищу вершину України – г. Говерлу. Початковим пунктом пішохідного маршруту була турбаза «Заросляк» на Івано-Франківщині. Після семигодинного переїзду автобусами й інструктажу оптимістично налаштовані наші туристи почали сходження. Кілька годин маневрування крутими гірськими схилами, 3,7  кілометра дороги – і втомлена, проте щаслива молодь насолоджувалася мальовничими кравидами з вершини Говерли. Зійшовши на Говерлу, студенти виконали гімн України. Дякуючи підтримці один одного, стомлені, але щасливі з вершини всі спустилися без пригод.

Проходячи тяжкий шлях на гору, учасники отримали багато позитивних емоції ,а також заряд енергії на підкорення навчальних “вершин” перед початком сесії .

DSC_0038

 

sArea=111111111