Вітаємо з зарахуванням на 1 курс за державним замовленням | Львівська філія ЛФ КНУКіМ

Вітаємо з зарахуванням на 1 курс за державним замовленням

kfenovje204

ВП «Львівська філія КНУКіМ»

Список

зарахованих на перший курс на ступінь вищої освіти «Бакалавр»

денна форма навчання

бюджет

Спеціальність: 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво»

 

БУРДИК ІРИНА АНДРІЇВНА

ВАСЮРКО СТАНІСЛАВ РОМАНОВИЧ

ГАЩУК НАДІЯ ТАРАСІВНА

ГРИГОРЧУК СВЯТОСЛАВ РУСЛАНОВИЧ

ДЕМБІЦЬКА АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА

ДОБРОЖАНСЬКИЙ БОГДАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ДУБРОВСЬКА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА

ДЖАЛА РОКСОЛАНА РОСТИСЛАВІВНА

КИЧМА СТЕПАН МИКОЛАЙОВИЯ

КУНГУРОВА КАРОЛІНА-СІЛЬВІЯ РУСЛАНІВНА

ЛАВРЕНЬОВ РУСЛАН ГЕННАДІЙОВИЧ

ЛИСИЦЬКА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

ЛІТВІН АНДРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ

НІМЧІНОВА ДАРИНА РУСЛАНІВНА

ПАВЕЛКО ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА

СКУРАТІВСЬКА ДАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

СТАДНИК ОЛЕНА БОГДАНІВНА

 

Спеціальність: 022 «Дизайн»

 

КАЛЬЧЕВСЬКА ДАРИНА СЕРГІЇВНА

СЕМЬОНОВА КАРІНА МАКСИМІВНА

КАРПЮК ЮЛІЯ РУСЛАНІВНА

 

Спеціальність: 027 “Музеєзнавство, памʼяткознавство”

 

СВОРЕНЬ ІРИНА МИКОЛАЇВНА

БРЕНЬО МАР’ЯНА АНДРІЇВНА

ДІДИК НАДІЯ ОЛЕГІВНА

БОНДАРЧУК ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

СОЛОМЧАК НАДІЯ БОГДАНІВНА

МАКАРЕЦЬ СВІТЛАНА РОМАНІВНА

ЯКУБЕЦЬ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ

КРІЛЬ МАРІЯ-ВАСИЛИНА ІГОРІВНА

 

Спеціальність: 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”

 

МЕЛЬНИК ВІТА ІВАНІВНА

КРИВОЗІРКА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА

 

Спеціальність: 028 “Менеджмент соціокультурної діяльності “

 

КРІП АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА

ФЕДИШИН ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА

ЯКОВЧУК ВІКТОРІЯ ОЛЕГІВНА

ЛЕВИЦЬКА ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА

ТИМЕЦЬ МАРТА ВАСИЛІВНА

ТКАЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ЮРІЙОВИЧ

СТЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ МИКОЛАЇВНА

МАЗУР ХРИСТИНА АНДРІЇВНА

 

Спеціальність: 241 “Готельно-ресторанна справа”

 

КУМЕЧКО АНАСТАСІЯ ГРИГОРІВНА

 

Спеціальність: 242 «Туризм»

 

СНІЦАР ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ

ПОПАДИН РОКСОЛАНА СТЕПАНІВНА

ПАВЛИШИН ХРИСТИНА ІГОРІВНА

КІНАШ ІВАННА ТАРАСІВНА

ТВЕРДА ЛІЛІАНА ОЛЕГІВНА

БОДНАР НАТАЛІЯ ІГОРІВНА

 

Секретар ВК                                                               І.Р.Пахолок