Зустріч з французьким стилістом M. Morenko

IMG_8172

30.09.2013 року студенти напрямку перукарське мистецтво та дизайн зачіски мали зустріч з відомим французьким стилістом Michael Marenko (креативний директор перукарської школи, викладач Toni & Gite). Він любязно розповів про нові тенденції в моді зачіски і наголосив, що модними є геометричні форми стрижок, а колір волосся повинен мати декілька відтінків.

12 студентів ВП Лф КНУКіМ стали моделями семінару, де мали можливість змінити свій стиль, навчитись нових технологій стрижок, фарбування волосся, фарбами ТМ “Дюкастель”. Студенти І курсу групи Перукарське мистецтвоПалій Марта та Герич Володимир в перший день семінару були асистентами відомого стиліста. А на другий день асистентами були студенти ІV курсу групи Дизайн зачіскиКрупа Марта та Решетило Григорій, які виконували вказівки французького стиліста.

Він побажав нашим студентам наполегливо вчитися, любити свою професію і тоді в майбутньому можна досягти великих успіхів. Велика подяка ТМ “Дюкастель”, яка надала можливість зустрічі з Michael Morenko.